SSK Randevu

sskrandevu

Hastane, aile doktoru ya da sağlık ocağından ssk randevu sistemi ile muayene randevusunu internetten alabilirsiniz. İstanbul, Ankara ya da İzmir farketmeksizin 81 vilayetin tümünde hastane ve aile doktoru sağlık muayene randevusu MHRS merkezi hastane randevu sistemi üzerinden kolayca sağlanmaktadır.

Hastanelerde artık modernize oldukça saatlerce kuyrukta bekleme veya önceden gelip sıra alma durumları ortadan kalkıyor. Günümüzde bütün devlet hastaneleri ssk randevu sistemi sayesinden internet üzerinden randevularını almakta ve saatlik olarak hastalara randevu vermektedir. Üstelik sistem bununla da yetinmeyin istediğiniz doktoru seçme hakkı da sağlıyor. Geçmişteki kara düzen rastgele işlemler yerine daha derli toplu sağlık hizmetleri sağlanıyor.

SSK Randevu alma ve ssk randevu iptal işlemleri mhrs sayfasından TC kimlik numarası kullanılarak yapılmaktadır. Bu işlem için mhrs’ye girdikten sonra TC kimlik numarası ve şifreniz ile hastanenin bulunduğu ili, semti, hastane adını, poliklinik ve hastası olmak istediğiniz doktoru seçebiliyorsunuz. Eğer şifreniz yoksa aynı ekrandan ücretsiz şifre alabilirsiniz.

Ssk hastane randevusunun online olması hayatı kolaylaştırdı. Son yıllarda bir çok atılım gösteren sağlık sektöründe bu konunun daha da ilerilere taşınacağını düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.