SSK Gün Sorgulama

ssk gun sorgulama

Sigorta prim gün detaylarını öğrenmek için 2017 yılında da ssk gün sorgulama yapabillirsiniz. Ssk gün sorgulama yapmak ücretsiz ve şifresiz olarak tc ile yapılabilen bir sigorta sorgulama sistemidir. Bu sistemde yer alan bilgiler sayesinde hizmette geçen sürenizi ve emekli olmak için kalan gün sayınızı öğrenebilirsiniz.

Ssk gün sorgulama uygulamasının bir çok türü vardır. Akıllı telefonlarla birlikte android uygulamayı cep telefonunuza indirerek bu hizmete erişmeniz mümkün. Bununla birlikte internet üzerinden esgm sistemi sayesinde de ssk gün sorgulama 2017 yapabilirsiniz. Bunun için gerekli olan ise sadece vatandaşlık yani tc kimlik numarası. Tc kimlik no ile ssk gün sorgulama yapmak için sisteme girdiğinizde sizden istenen kısa bilgileri doğru olarak yazmalısınız. Yazdıktan sonra bilgileri sorguladığınızda sigortanız varsa eğer açılan sayfadaki hizmet alanından ssk gün sorgulama sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Unutmayın, sigorta ihmale gelmez, çünkü sağlığın ne zaman bozulacağı belli olmaz. Fahiş tedavi ve ilaç rakamlarıyla karşılaşmamak için sigortalı çalışın ve ssk primlerinizin düzenli ödenip ödenmediğini ssk gün sorgulama yaparak öğrenin.

Android akıllı cep telefonu ve tabletlerden ssk gün sorgulama yaptığınızda sizlere özet ssk hizmet dökümü sunulmaktadır. Detaylı bilgilere erişmek için ekranda da gördüğünüz esgm sorgulama sistemine giriş yapmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.