Bakırköy SSK Randevu Alma

bakirkoy-ssk-randevu-alma

Bakırköy SSK randevunuzu devlet hastanesi telefon numarası ve web üzerinden hiç uğraşmadan basit bir şekilde halledebilirsiniz. Bakırköy SSK Randevusu için MHRS sistemine üye iseniz tc kimlik numarası ve şifreniz ile birlikte giriş yaparak randevu alabilirsiniz. Üyeliğiniz yok ise MHRS sisteminden yeni üye kaydınızı gerçekleştirerek size özel belirlediğiniz şifre ve tc kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak randevu işlemini yapmaya başlayabilirsiniz.

Bakırköy SSK Hastanesi için randevu almak isteyenler mhrs portalından giriş bilgileriyle sisteme girerek ilgili polikinlik ve hekim tercihlerini yapmaları gerekmektedir.Bu aşamaları tamamladıktan sonra randevunuz sizin tarafınıza saat ve tarih olarak verilecektir.

Bakırköy SSK Hastanesi Adresi:Yenimahalle Bakırköy/ İSTANBUL
Bakırköy SSK Hastanesi telefon: 212 543 9371

Bunların dışında başka bir şekilde randevu alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığına bağlı ALO 182’yi arayarak da Bakırköy SSK Hastanesinden randevu alabilmek çok kolay. 182’yi tuşlayıp karşınıza çıkan oparetöre tc kimlik numaranızı veriyorsunuz daha sonra poliklnik ve doktor seçimlerinizi de belirtip randevu isteğinizi bildirmiş oluyorsunuz. Oparetör de size müsait bir tarih ve saate randevunuzu vericektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.