Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Randevu Alma

Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Randevu Alma

Trabzon ilinin Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesinden muayene randevusu almak için hastane randevu sistemi olan mhrs randevu işlemini internetten yapabilirsiniz. Akçaabat devlet hastanesi olarak da bilinen Haçkalı Baba devlet hastanesinden ssk randevusu almak için mhrs şifresine ihtiyaç vardır.

Yaylacık Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Düzköy Kavşağı karşısında yer alan Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi’nden sağlık muayenesi için randevu sırasını online olarak mhrs randevu portalından TC kimlik numarası ve şifreniz ile randevu almak istediğiniz ana bilim dalı ya da yandal polikliniğini seçtikten sonra muayene olmak istediğiniz doktoru seçmelisiniz.

Daha sonra ekranda beliren randevu tarihi kısmından muayene olmak istediğiniz günün tarihini seçmeniz gerekiyor. Tarih seçiminin ardından ssk randevu saatini seçmeniz ve işlemi onaylamanız gerekmektedir.

SSK Randevu sisteminde yer alan Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi’nden dahiliye, kadın doğum polikliniği gibi bir çok alandan randevu alabilirsiniz.

Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Telefonu: 0462 227 77 77

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.