MHRS Diş Randevusu Alma

mhrs dis randevusu alma

Sigortalı çalışanlar ve bağlı aile üyeleri ssk diş randevusu alma işlemini mhrs üzerinden yapabilmektedirler. Dişinizde oluşan her türlü sağlık problemi tedavisi için ssk sigortalılar hastane randusu ile muayene olabilirler. Bunun içinde mhrs sayfasına girdikten sonra kimlik bilgilerinizi ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Eğer şifreniz yoksa ücretsiz olarak aynı sayfadan mhrs randevu şifresini alabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra bulunduğunuz il ve muayene olmak istediğiniz hastanenin bağlı bulunduğu ilçeyi seçmeniz gerekir. Daha sonra hastane adı seçimi yapmalısınız. Örnek vermek gerekirse Kartal Ağız ve Diş Sağlığı merkezini seçtikten sonra ilgili diş polikliğini de seçip doktorunuzu seçmeniz gerekmektedir.

Bu işlemi saatlik olarak yapabilirsiniz. Fakat unutmamanız gereken nokta ssk diş randevusu alma işlemleri en ileri 15 gün sonraya yapılmaktadır. Yani 20 Aralık 2014 tarihinde ssk diş randevusu almak için mhrs’ye girdiğinizde randevu seçimi karşınıza en geç 5 Ocak tarihine kadar görüntülenecektir. Eğer bu zaman diliminde diş randevularının tamamı dolu ise aynı günün gecesinde saat 12 yi geçtikten sonra randevu almak için sisteme giriş yapabilirsiniz.

Ssk diş randevusu alma için tc kimlik numaranız ve giriş şifreniz yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.