Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

kartal agiz ve dis sagligi merkezi randevu alma

Kartal Soğanlık Ağız ve Diş hastalıkları sağlık merkezine tedavi olmak için ssk randevu almak isteyenler artık modern bir sağlık hizmeti olan mhrs portalından randevularını gerçekleştirebilirler. Kartal Ağız ve Diş Hastalıkları Merkezi İstanbul Anadolu yakasında Kartal ilçesinde bulunmaktadır. Konum itibariyle D-100 karayolu ve uluslararası TEM otoyolu Kartal kavşağına yakın olmasından dolayı ulaşımı oldukça kolaydır.

Kartal Ağız ve Diş Hastalıkları sağlık merkezinden SSK randevu işlemi için öncelikle Mhrs sistemine üye olmak gerekiyor. Daha sonra kendi belirlediğiniz şifre ile beraber Mhrs portalına gelerek tc kimlik numaranızıda yazarak giriş butonuna tıklanır.Daha sonra randevu almak için istenilen polikinlik ve doktor seçimleri yapılır.Bu işlemlerden sonra randevu ara butonuna basarak randevunuzu uygun bir tarihe almış olursunuz.
Randevunuzu aldıktan sonra başka bir işlem ya da randevu ön izleme yapmak için mhrs sisteminden tc kimlik no ve şifreniz ile yapabilirsiniz.

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adres : Kaptan-ı Derya Caddesi Orta Mah NO:66 Soğanlık-KARTAL\ İSTANBUL

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi telefon: (0216) 586 35 00

Ayrıca alo 182’yi arayarak da Kartal Ağız ve Diş Hastalıkları Sağlık Merkezinden SSK randevu almak mümkündür. Aramayı randevu saatinden yarım saat önce yapmak gerekir. ALO 182’Yİ aranıldığında da karşıdaki görevliye tc kimlik nonuzu vererek randevu alma işleminizi başlatabilirsiniz. Daha sonra görevli uygun saat ve tarihe randevunuzu verecektir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.