Ataşehir Ağız Diş Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma

Ataşehir Ağız Diş Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma

Ataşehir ağız ve diş sağlığı merkezi ssk mhrs randevu sistemine entegre olan diş hastalıkları hastanelerinden biridir. Ataşehir ssk randevusu olarak diş muayene ve diğer işlemler bu merkezden verilmektedir.

Anadolu yakasının iki büyük ağız ve diş sağlığı hastalıkları merkezinden biri olan Ataşehir ağız ve diş sağlığı merkezi 102 diş ünitesi, 106 diş hekimi ve 102 personel ile hizmet veren sağlık kurumlarından biridir.

Ataşehir ağız diş merkezinden randevu almak için alo 186’yı arayabilirsiniz. Ya da MHRS randevu sistemi üzerinden TC kimlik numarası ile Ataşehir ağız ve diş sağlığı merkezinden muayene ve kontrol için randevu alabilirsiniz. Bununla birlikte MHRS üzerinden kolayca daha önce aldığınız randevunun iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Ataşehir Ağız Diş Hastalıkları SSK Randevusu için MHRS portalına giriş yaptıktan sonra TC kimlik no ve şifrenizi girmeniz istenmektedir. Eğer mhrs şifresini unuttuysanız ya da yoksa sistem üzerinden şifre temin edebilirsiniz.

Sisteme giriş yaptıktan sonra İstanbul ilini seçip Kadıköy Ağız ve Diş  olarak da bilinen Ataşehir Ağız Diş Sağlığı Merkezi sayfasından doktorunuzu da seçerek diş randevusu alabilirsiniz.

Ataşehir Ağız Diş Sağlığı Merkezi Nerede?

Ataşehir Ağız Diş Sağlığı Merkezi Adresi: Ataşehir Mahallesi Ali Nihat Tarlan Caddesi Kartal Sokak No:11 (Bostancı Köprüsü-Ayedaş Bina Karşısı) Ataşehir/İSTANBUL

Ataşehir Ağız Diş Sağlığı Merkezi Telefon : (0216) 469 77 40
Ataşehir Ağız Diş Sağlığı Merkezi Telefon : (0216) 469 77 41
Ataşehir Ağız Diş Sağlığı Merkezi Telefon : (0216) 469 77 42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.